Nevíte si s něčím rady? Stručně a jasně Vás nasměrujeme k odpovědím.


Přehrávání videa

Registrace a uživatelský účet

Základní otázky k provedení platby

Platba kartou

Na obrazovce nazvané Předplatné vyberte možnost Platba kartou (druhá možnost je Platba SMSkou - o té se všechno potřebné dozvíte v jiné sekci Poradny). Vybídneme Vás, abyste do připravených políček doplnili číslo své karty, datum skončení platnosti a číslo CVV (poslední trojčíslí z kódu na druhé straně karty). Pak už jen kliknete na tlačítko Zaplatit a předplatné se okamžitě aktivuje.

Stále stejně jako při kterémkoliv jiném způsobu platby, tj. 199 Kč nebo 7,9 €, jste-li ze Slovenska.

Nejprve zkontrolujte, že máte na účtu dostatek peněz. Ověřte, že je vaše karta stále platná a že jste nepřekročili platební limit. Zjistěte u své banky, jestli máte kartu aktivovánu pro placení na internetu. Pokud je všechno v pořádku a platba se stejně neprovedla, kontaktujte přímo poskytovatele platební brány GoPay a to na emailu podpora@gopay.cz nebo ve všední dny od 8:00 do 17:00 na telefonním čísle 840 818 918.

Platba SMSkou

Na obrazovce nazvané Předplatné vyberte možnost Platba SMSkou (druhá možnost je Platba kartou - o té se všechno potřebné dozvíte v jiné sekci Poradny). Vybídneme Vás, abyste poslali kód na dané telefonní číslo. Dávejte, prosím, dobrý pozor, jestli posíláte ten správný kód na to správné číslo, protože obojí se liší v závislosti na tom, jste-li z Česka nebo Slovenska.

Jestliže platíte z České republiky, pošlete kód ve tvaru VIP na číslo 902 11. Obratem Vám dorazí SMSka s dotazem, jestli chcete opravdu naši službu využít. Odpovězte na ni SMSkou ve tvaru ANO VIP. Poté Vám dorazí aktivační kód, který opište do příslušného okénka na stránce. (Částka 199 Kč (nebo 7,9 €) se zaplatí v okamžiku, kdy odešlete druhou SMS.)

Jestliže platíte ze Slovenské republiky, pošlete kód ve tvaru VIPSK na číslo 8877. Obratem Vám dorazí aktivační kód, který opište do příslušného okénka na stránce.

Předplatné se okamžitě aktivuje.

Stále stejně jako při kterémkoliv jiném způsobu platby, tj. 199 Kč nebo 7,9 €, jste-li ze Slovenska.

V prvé řadě ověřte u svého operátora, že máte aktivovány prémiové SMS. Pokud v tomto problém není, napište nám na email info@filmpopular.cz a společně všechno prošetříme.

FILM popular v televizi neboli služba HbbTV